Çavuşlar Metal Sanayi

Çavuşlar Metal'e Hoşgeldiniz.

FACEBOOK | TWITTER

Verdiğimiz HizmetlerHurda Kablo
Hurda kablo Çavuşlar Metal'in birinci ağırlıkta iş yoğunluğu olan bölümdür. Hurda kablo alımı ve soyma bakıra kadar giden süreçte kablo kırma ayrıştırma ve değerlendirme sürecinden sonra fabrikaya satılmaktadır. hurdacı Hurda kablo çeşitlerinde en yoğun çeşit TTR Elektrik kabloları ve bilgisayar ağı (Lan) kablolardır. Büyük ve küçük ölçekli araçlarımızla adresinizden nakit parayla satın alınır. ..  . 
         
    
Kablo Kırma
Kablo kırma işlemini kırma makineleri ile her türden kablo için kırıma işlemini yapmaktayız. Hurda kablo çeşitlerinde elektrik kabloları bilgisayar ağ kabloları çoklu telefon kabloları en yaygın kullandığımız kablolardır. Kırma işlemi sonrasında bakır kalitesi kontrol edilerek ayrıştırılır ve satışa sunulur. 

         
    
Hurda Alım Satım
Firmamız çevre mahallelerden seyyar arabalarla hurda toplayan kişiler dâhil olmak üzere onlarca araba yükü hurdayı almaya ve satmaya taliptir. Trabzon, başta olmak üzere tüm Karadeniz'e hizmet vermektedir. Tüm hurda çeşitleriniz değerinde nakit olarak alınır.
            
Soyma Bakır
Bakır çok değerli element olması sebebiyle geri dönüşümde en büyük yüzdeye sahip üründür. Aynı zamanda teknolojik cihazların iletişimi sağlamada en iyi ikinci iletken olması sebebiyle yaygın olarak kullanılmaktadır. Soyma bakır içeriğe sahip iletken elektrik ve veri kablolarından elde edilmektedir.

This page require Adobe Flash 9.0 (or higher) plug in.

BİZE ULAŞIN

MERKEZ: Kaymaklı Mah. Anadolu Bulvarı Erzurum Yolu Üzeri No: 150 TRABZON

TEL:0462 328 0761 - FAX:0462 325 4824 

ŞUBE: Kaymaklı Mah. Anadolu Bulvarı Erzurum Yolu Üzeri No: 100 TRABZON

TEL-FAX:0462 325 5068

BÜLTEN

İLETİŞİM FORMLARI

Taleplerinizi form ile bize iletebilirsiniz.

Döviz
Top of Page